Про нас

Кожна господиня мріє про те, щоб в її будинку був лише вишуканий і привабливий посуд. Не новина, що наявність зайвого декору і наляпістость вже не актуальні, і в моді залишається витончена простота і лаконічність в оформленні столових приладів, сервізів і інших елементів для кухні. Інтернет-магазин Luminarc пропонує вам найпривабливіші пропозиції з придбання високоякісного посуду за приємними цінами.

Наш магазин є прямим дистриб'ютором, завдяки чому у нас швидше за всіх з'являються новинки компанії Luminarc, а значить у вас є можливість придбати кращі пропозиції першими. У вас є унікальна можливість поповнити свою колекцію якісними варіаціями від виробника, без націнки і з гарантією.

Асортимент магазину Luminarc практично щодня поповнюється новинками, які залучають різноманітністю моделей, кольорів і форм, що дозволяє перетворити будь-який прийом їжі в унікальне торжество. Використання яскравих кольорів, якісного матеріалу і унікальних малюнків дозволяє підняти настрій кожному, хто буде снідати з фірмовою посуду Luminarc і зарядити позитивними емоціями на весь день.

Для всіх, хто є постійним клієнтом нашого інтернет-магазину Luminarc, ми пропонуємо оригінальні умови по довго- і короткострокового співпраці і саме вони першими дізнаються про постачання новинок на наш склад в Харкові. Завдяки великому вибору різноманітних моделей і видів посуду, ви легко зможете знайти саме той варіант, який ви так давно шукали, а наші консультанти із задоволенням відповідатимуть на всі ваші запитання. Також, ми часто проводимо цікаві акції та пропонуємо привабливі програми лояльності. Якщо ви один раз зробите покупку в магазині Luminarc, тоді буде складно розлюбити якість і оригінальність представленого асортименту товарів. Спробуйте один раз і ми гарантуємо, вам сподобається!

Про нас
Ми працюємо для вас!
Ми робимо світ прекрасніше!
Про нас
Luminarc
якість і надійність
Наші переваги
Бонусна система

Скло зовсім не пористе, і тому є на 100% гігієнічним і безпечним.

Низькі ціни

Можна розмістити один елемент в інший, що дозволить економити місце і зберігати посуд в компактних стопках.

Великий вибір

Широкий асортимент дозволить підібрати посуд на будь-який смак і для різних потреб.

Висока якість

Виготовлені з ударостійкого скла, створеного завдяки особливим технологіям плавлення.

ua