Arcopal

Показати фільтри

Купити посуд Arcopal в Україні

На сучасному ринку посуду діє постійна жорстка конкуренція. Харків пропонує великий асортимент виробів, випущених в різних країнах, відомими і новими компаніями. Для звичайного покупця зупинити вибір на певний бренд складно, приходиться тривалий час зважувати переваги і недоліки кожної пропозиції.

Виробник Arcopal завоював популярність по всьому світу багато років назад. Бренд Arcopal - це гарантія якості, чудовий дизайн, високоякісні, екологічно чисті матеріали. Французька компанія має відмінну репутацію, вишуканий посуд можна зустріти в дорогих ресторанах, елітних будинках, резиденціях і готелях.

Переваги вибору посуду Arcopal

Сучасні технології дозволяють створювати міцну, зносостійку, гарний посуд, що володіє рядом переваг здатну задовольнити всі потреби споживача:

  • Оригінальний матеріал у бренду Arcopal збільшує міцність тарілки в п'ять разів у порівнянні з іншими видами скла;
  • При сильному ударі загартованого скла можливе виникнення тріщин на поверхнях, ймовірність, що посуд розіб'ється, мінімальна;
  • Популярний бренд Arcopal піклуватися про безпеку споживачів. При розбиванні не формуються гострі осколки, здатні травмувати шкіру людини;
  • Завдяки унікальній структурі матеріалу тарілки Arcopal можна компактно складати один на одну і не переживати, що вони ушкодяться.

Особливості посуду бренду Arcopal France

Для виготовлення елегантною посуду виробник використовує інноваційний матеріал Zenix. Особливість прозорого або кольорового скла Zenix полягає в можливості мити його в посудомийній машині. Міжнародна лабораторія проводила спеціалізоване тестування і фахівці довели, набір Arcopal збереже нанесені на нього зображення, скло витримає мийку, а чисті предмети будуть блищати, як нові.

Експерти впевнені, тестування більш складне в порівнянні з повсякденним використанням. Наявність залишків їжі на тарілках, які відправляють в машинку, виконує захисну функцію нанесеного зображення. Ідеальна міцність і довговічність в сукупності з оригінальним дизайном, знаменитим брендом приваблює покупців в різних країнах.

Фахівці також враховують умови використання посуду. Простого загартованого скла досить для приготування страв в мікрохвильових печах. Для духових шаф краще віддати перевагу боросилікатному склу, а склокераміка - відмінний варіант для відкритого вогню. Сервірувальний посуд виготовляється з упором на міцність і вишуканість зовнішнього вигляду. Виробникові вдається поєднувати якість і красу в кожному виробі.

Купівля столового набору Arcopal Zelie - міцність, перевірена часом

Ударостійким скло створюється за принципом особливою технологією. Плавлення передбачає ряд додаткових процесів, загартовує матеріал. Такий підхід дає гарантію якості і міцності, підвищує рівень механічного та термічного опору посуду. Столовий набір Arcopal Zelie виробництва бренду Arcopal витримує інтенсивне навантаження, на відміну від звичайної скляного посуду. Щоб ознайомитися з варіантами продукції, які пропонує бренд, відкрийте каталог нашого інтернет-магазину Люмінарк і ви будете здивовані широким асортиментом пропозицій.


Поширені питання

❤️  Які тарілки Acropal найбільш популярні?

Найчастіше покупці інтернет-магазину Luminarc віддають перевагу серіям VALENSOLE, FESTON, ZELIE.

✔  Який посуд Acropal доступний зі знижкою?

✔ Яка продукція бренду Acropal представлена в інтернет-магазині?

У каталозі ви знайдете тарілки, сервізи, кухлі, салатники та страви французької компанії Acropal.

ua