bohemia

Показати фільтри

Купити посуд Bohemia в Україні

Всі, хто цінує якісний кришталь і скло знаком всесвітньо відомий чеський бренд Bohemia. Посуд на офіційному сайті в Україні представлений ​​великим асортиментом ваз, тарілок, декоративних чаш і, звичайно ж, келихів. Для більшості наших покупців келихи Bohemia є найбільш впізнаваним і привабливим виробом бренду. Саме за ними вони приходять за покупкою на наш офіційний сайт Люмінарк в Харкові, тому що цей посуд є прикладом неперевершеною і завжди бездоганною гарантії якості та надійності.

Головне правило покупки чеського кришталю Bohemia

Сьогодні під брендом Bohemia можна купити посуд у багатьох інтернет-магазинах і супермаркетах країни. Але висока популярність і затребуваність продукції привела до того, що випадки продажу підробки стали все частішати. Тому ми пропонуємо вам довіритися нам і нашим покупцям, які про келихи Bohemia залишають самі доброзичливі і позитивні відгуки.

Ми працюємо безпосередньо з виробником і офіційними представниками компанії. Це дозволяє нам:

 • встановлювати вигідні ціни на бренд Bohemia, які доступні для кожного покупця;
 • пропонувати широкий асортимент склянок Bohemia для шампанського, води, вина, віскі та інших напоїв;
 • гарантувати справжність і високу якість продукції.

Ми впевнені в тому, що пропонуємо своїм покупцям. Для вашої впевненості в достовірності одержуваної посуди від чеського бренду Bohemia, рекомендуємо познайомитися з деякими лайфкамі, які дозволять переконатися, що ви купили оригінальні келихи з нашого каталогу, наприклад серії Анжела або Вікторія.

Визначаємо справжність куплених келихів Bohemia

Висока популярність і цінність богемського скла повністю обгрунтовані. Воно являє собою бездоганний, стильний і практичний вид матеріалу, який надає виробам особливий шарм і вишуканість. Скло прийнято розрізняти в залежності від регіону походження:

 • богемське скло виробляють в західній частині Чехії в Богемії;
 • все, що виробляють інші фабрики країни називають просто чеським склом.

Разом з тим, обидва види скла прийнято вважати кришталем, так як в них обов'язково міститься свинець - відмітний елемент цього матеріалу. Завдяки його додаванню досягається абсолютна чистота, прозорість і висока міцність чеського кришталю Bohemia.

Купити справжній посуд Bohemia за ціною, який реально відповідає якості продукції, можна далеко не скрізь. Навіть в Чехії багато магазинів продають підробки, тому сьогодні ми з вами познайомимося з основними ознаками, за якими можна відрізнити справжність богемського скла від неякісного дубліката.

Слухайте дзвін

Завдяки додаванню свинцю в матеріал, з якого виготовляється вся продукція бренду, вона вміє «співати». Друкований келихами звук повинен бути мелодійним, довгограючим і трохи нагадувати дзвін металу. Щоб почути, як звучить бренд Bohemia, келихи для шампанського, віскі або вина необхідно:

 • торкнутися вологим пальцем по обідку;
 • використовуючи паличку зі скла або кришталю, легенько вдарити по одній зі стінок;
 • стикнутися з іншим келихом або склянкою для води Богемія.

Імовірність почути мелодійний звук співаючих келихів підвищується, якщо вони мають тонкі і рівні краї. Для перевірки найнадійніше скористатися другим способом - кришталева паличка виступає найкращим індикатором якості бренду Bohemia. У магазині вам напевно зможуть надати такий атрибут, а ось в домашніх умовах краще скористатися третім методом.

Ідеальна чистота матеріалу

Вивчаючи бренд Bohemia, купити келихи захочеться не тільки завдяки їх досконалому виконанню, але і тому, що вони відрізняються високою чистотою і прозорістю матеріалу. Досягається це завдяки наявності в його складі кальцію, оксиду свинцю і барію.

Купуючи келихи Богемія з золотом, критерії чистоти матеріалу, відповідно, будуть відрізнятися, точно також, як і для кольорових виробів. При цьому оригінальний посуд обов'язково не повинна мати:

 • стороннього вкраплення;
 • ділянок з помутніннями;
 • слідів повітря у вигляді бульбашок;
 • відколів і тріщин;
 • будь-яких інших пошкоджень механічного характеру.

При наповненні келиха Богемія Олівія червоним вином і іншим напоєм яскравого забарвлення, виріб може стати повністю непомітним. Вам навіть може здатися, що напій сам по собі зберігає форму келиха. Настільки чистими і гладкими є вироби бренду.

Зовнішні відмінності

У келихів для віскі, вина і шампанського бренду Bohemia не буває зовнішніх дефектів. Виробництво компанії настільки бездоганно, що воно не допускає випуску в продаж продукції навіть з найменшими пошкодженнями. Весь посуд виготовляється ручним способом із застосуванням інструментів для видування скла.

Ви можете проконтролювати якість склянок і келихів Bohemia:

 • практично повна відсутність швів навіть на складних моделях;
 • шви виконуються настільки акуратно, що стають непомітними і слабо відчутними на дотик;
 • наявність сліду від Понту, який говорить про справжність вироби;
 • непомітне клеймо, яке розміщують на візерунку або на дні ніжки келиха;
 • досить велику вагу в порівнянні з аналогічними продуктами за рахунок наявності свинцю в складі.

І не забувайте, що оригінальне богемське скло - дуже рідкісна і унікальна технологія. Тому вартість келихів цього бренду не може бути середньоринкової, так як вишукане якість завжди заслуговує гідної оплати.

ua