DIWALI BLACK

Показати фільтри

Серія високоякісного посуду Luminarc DIWALI BLACK

Серія посуду luminarc diwali black виготовлена ​​з високоякісного, екологічно чистого, удароміцного та термостійкого скла. Можна придбати тарілки обідні, десертні, супові, сервіс та салатник. Можлива доставка товару до будь-якого регіону країни.

Особливості посуду серії Luminarc diwali black

Французький бренд luminarc випускає продукцію з 1948 року. Посуд компанії зарекомендував себе як високоякісний, міцний і надійний. Вона призначена для щоденного застосування. Малюнки на посуді не втрачають яскравості та чіткості навіть через багато років використання, частого миття.

Поверхня посуду diwali black відмінно зберігає тепло, тому їжа довго залишається гарячою. Популярні предмети серії:

  • салатниці;
  • тарілки різного призначення та діаметра;
  • сервіз із предметами білого та чорного кольору.

При виробництві компанія дотримується норм і стандартів безпеки та екологічності. Для виготовлення посуду береться товсте скло, здатне витримати перепад температури в 130°С, тому його можна нагрівати. Французька якість матеріалів, дизайн та декор порадує найвибагливішого покупця.

У сервіз DIWALI Black&White входить дев'ятнадцять предметів. Це чорні тарілки та білі, різного діаметру та призначення. Весь посуд бренду luminarc можна мити в посудомийній машині. Вона не боїться перепадів температури та механічного впливу, ударів. Посуд бренду з їжею можна розігрівати в духовці та мікрохвильовій печі.

У сервіз DIWALI Black&White входить салатник і по шість тарілок, обідніх, супових, десертних. Вага набору 7 кг, що говорить про високу якість скла. Завдяки тому, що у посуду абсолютно гладка поверхня, неможлива поява бактерій та сторонніх запахів. Її легко мити, на ній практично не залишається розлучень від води.

Форма та обсяг посуду ретельно продумані. Всі столові предмети Luminarc проходять додатковий процес зміцнення. Тому вони в 3-4 рази стійкіші до пошкоджень, ніж інший подібний посуд.

На luminarc встановлено вигідні для покупця ціни. На посуд бренду приємно дивитися, його дуже комфортно використовувати. Щоб купити Luminarc серії Diwali Black, необхідно оформити замовлення в інтернет-магазині.

ua