DIWALI LIGHT BLUE

Показати фільтри

Серія посуду luminarc diwali light blue

У серію luminarc diwali light blue входить посуд різного призначення, діаметра та об'єму. Можна придбати салатник, супову тарілку і навіть сервіз із 19 предметів. Посуд досить глибокий, а значить зручний у застосуванні. Тарілки світло-блакитного відтінку привабливо виглядатимуть на контрастних скатертинах.

Особливості luminarc diwali light blue

Серія посуду diwali light blue виготовлена з міцного товстого скла. Тому вона не боїться перепадів температури навіть у 1300С, механічної дії та легких ударів. Її можна мити в посудомийній машині, нагрівати в духовці та мікрохвильовій печі.

Популярний посуд серії:

  • салатники різного діаметру та об'єму;
  • сервіз із 19 предметів;
  • тарілки супові, обідні, десертні.

У сервіз luminarc diwali light blue включено по шість тарілок різного призначення та розміру, а також великий салатник діаметром 21 см. Вага набору 7 кг, що говорить про те, що у його виробництві використовувалося товсте якісне скло.

Поверхня посуду дуже гладка, тому на ній не з'являться мікроорганізми, її легко мити, вона не вбирає запахи. Багато покупців вирішили купити luminarc diwali light blue за те, що посуд серії коштує недорого, відрізняється високою якістю, має чудовий привабливий дизайн.

Для сервірування столу найчастіше застосовують світло-блакитний посуд. Цей теплий колір заспокоює, чудово поєднується практично з будь-яким іншим відтінком. Навіть за щоденного інтенсивного миття та використання тарілок і салатників на краях не з'являться сколи.

Ціна посуду бренду залежить від глибини та діаметра предмета. Його вартість невисока, доступна всім. Посуд французького бренду отримав високі оцінки побутових покупців та відомих рестораторів. Компанія випускає продукцію з 1948 року. Її спеціалісти розробили особливу формулу виробництва скла.

Посуд бренду стильний, служить показником гарного смаку її власників. Він гарантовано служитиме багато років. За бажання можна купити посуд бренду різного кольору. Наприклад, світло-блакитного та бірюзового, чорного та білого.

Можлива доставка посуду до будь-якого регіону країни. Гарантується ретельна якісна упаковка, збереження під час перевезення. Щоб купити luminarc diwali світло-блакитного відтінку за вигідною ціною, необхідно оформити замовлення в інтернет-магазині.

ua