DIWALI

Показати фільтри

СЕРІЇ DIWALI В ІНШИХ КОЛЬОРАХ

посуда Diwali бирюзового цвета  

DIWALI LIGHT TURQUOISE

Люминарк Дивали  мрамор  

DIWALI MARBLE GRANIT

Luminarc diwali blue  

DIWALI LIGHT BLUE

посуда Diwali черного цвета  

DIWALI BLACK

Люминарк Дивали серый  

DIWALI GRANIT

Luminarc diwali florentina  

FLORENTINA

Посуд Luminarc DIWALI - особливості серії 

Під маркою Luminarc випускається посуд, який за своїми якостями та дизайном цілком підходить для сервірування святкового столу. Але продукція бренду наділена і ще однією важливою перевагою – за ціною вона доступна для всіх категорій населення, тому їсти з міцних та якісних тарілок можна щодня. На нашому сайті кожен може замовити серію кухонного посуду Luminarc Diwali з плавними лініями та лаконічною формою. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробником товару, тому даємо гарантію на кожен представлений у каталозі екземпляр.

Відмінні характеристики продукції Люмінарк

Французька компанія з початку засновання спеціалізувалася на випуску скляного посуду. Рік у рік технологія виробництва виробів зі скла удосконалилася. Зараз в основі кожного екземпляра кухонного начиння – загартоване ударостійке скло, покрите зверху складом, що підвищує міцність матеріалу та забезпечує підвищену гігієнічність посуду.

Особливостями салатників, бульйонниць, тарілок Diwali можна вважати:

  1. Підтверджена сертифікатами якість матеріалів, неперевершений дизайн та оригінальний декор.
  2. Стійкість до пошкоджень при падіннях та ударах.
  3. Збереження міцності під час перепадів температур. Загартоване скло витримує різку зміну температури аж до 135 градусів, що дозволяє посуд використовувати для розігріву їжі в НВЧ-печі.
  4. Екологічність. У складі скла, захисного покриття та малюнків немає токсичних компонентів.

Посуд Люмінарк не тріскається з часом, його можна мити в посудомийній машині. Поверхня загартованого скла витирається без розводів, а фарби зберігають свою яскравість весь період використання.

Особливості серії Diwali

Під брендом Luminarc випускаються найрізноманітніші серії посуду, що відрізняються кольором, дизайном, формою, розмірами. Колекція Diwali – це кругла форма посуду, глянсова внутрішня поверхня та зовнішня сатинова. Багатьох приваблюють плавні та витончені лінії тарілок та салатників цієї серії. Основний колір – білий, але за бажання на нашому сайті можна замовити бірюзові, світло-блакитні, гранітні, чорні екземпляри.

Сервіз Luminarc Diwali складається з 19, 12, 44 предметів. Чайний сервіз включає блюдця та чашки, столовий – глибокі, десертні, підставні тарілки та овальне блюдо. Білий колір приваблює своєю чистотою, на таких поверхнях вигідно виглядають будь-які кулінарні шедеври.

У нас можна замовити порційні салатники, бульйонниці, тарілки діаметром 20, 21, 22 см. Купити набір посуду Luminarc Diwali можна відразу сервізом або окремо, вибравши найбільш необхідні для вашої кухні предмети. Продукція бренду Люмінарк – це чудовий подарунок на день народження, Новий рік, 8 березня. Вона довго радуватиме господарів квартири бездоганним зовнішнім виглядом і вдало впишеться у будь-який стиль.

Мешканці України купити Luminarc Diwali можуть незалежно від місця проживання. Доставка можлива кур'єром чи поштою. Наш магазин займається виключно закупівлею та реалізацією якісного посуду, тому ми знаємо всі нюанси перевезення крихких речей. Замовлені екземпляри перевозимо в міцних упаковках, що виключають механічну дію на скло. У разі форм-мажорних ситуацій готові повернути гроші за товар.

ua