SWEET LINE

Показати фільтри
На сторінці:
Цiна:

Будь-яке торжество або свято передбачає наявність красиво оформленого столу з відповідним посудом, але не всі можуть собі дозволити шалено дорогі набори, якими необхідно буде користуватися раз на рік (якщо пощастить). Ми пропонуємо вам альтернативу, яка поєднує в собі неймовірно високу якість продукції і доступну ціну - це серія Luminarc Sweet Line, купити яку можна в нашому інтернет-магазині.

Чим же так примітна продукція французької компанії Люмінарк? Про переваги ми поговоримо пізніше, але основним її відмінністю від безлічі інших виробників (як вітчизняних, так і зарубіжних) є використання загартованого скла. Воно дає всім виробам високу міцність, стійкість до механічних пошкоджень і ударів об тверді поверхні.

Luminarc Sweet Line: переваги використання

Мільйони покупців по всій земній кулі вибирають Люмінарк як для використання в домашніх умовах, так і в відомих кафе і ресторанах, адже вся продукція має незаперечні переваги, які залучають абсолютно кожного:

  • Використання якісних матеріалів, які забезпечують тривалий термін експлуатації;
  • Можливість мити посуд у посудомийній машині. Особливість є те, що після численних циклів миття фарби або декоративні елементи не почнуть облазити або вицвітати;
  • Приваблива ціна, яка не зможе залишити вас байдужим;
  • Стійкість до різких перепадів температур;
  • Можливість використовувати в духовці або мікрохвильовій печі;
  • ударопрочность; Якщо посуд розбивається, вона розлітається на безліч негострих шматочків, так що ви діти і тварини не поранити про них;
  • Великий асортимент різноманітних тарілок, наборів та інших предметів, які стануть невід'ємною частиною вашої кухні.

Купити Luminarc Sweet Line в Україні

Придбати серію Luminarc Sweet Line ви можете прямо зараз в нашому інтернет-магазині, який є офіційним представником французької компанії, завдяки чому в асортименті на сайті максимально оперативно з'являються новинки від світового бренду. Доставка представленого асортименту товарів здійснюється по всій території України за допомогою транспортної компанії "Нова Пошта". А якщо ви територіально знаходитеся в Харкові, тоді ви можете власною персоною відвідати наш магазин в торговому центрі "Барабашово".

ua