Історія LUMINARC

21.06.2016

Історія LUMINARC почалася в 1948 році. Але виникла вона не з нуля, а на базі фабрики, яка до того моменту вже більше ста років займалася виробництвом скла. Старовинні традиції і багатий досвід швидко зробили LUMINARC успішної маркою.

LUMINARC - автори багатьох технологічних інновацій: це вони першими почали розробляти посуд з боросіліктного скла, першими почали випускати предмети зі склокераміки, першими створили автоматичну склодувну машину.

Зараз в колекції марки LUMINARC входять найрізноманітніші предмети: для приготування їжі, зберігання продуктів і для подачі страв до столу. Марка продовжує вдосконалювати технології та поліпшувати якість скла. Їм вдалося створити таке скло, якому не страшні не перепади температур, ні удари.

Жароміцність і ударостійкість

Посуд LUMINARC зроблен з ударостійкого загартованого скла, яке здатне витримувати температуру до 135 ° C. Його можна використовувати в мікрохвильовій печі, або для приготування страв в духовці.

Міцності виробів, їх здатність витримувати різноманітні навантаження: удари і перепади температур, марка приділяє велику увагу. Всі предмети проходять тести на якість. Серед них є, наприклад, такий: посуд сильно нагрівають, а потім поміщають в ємність з холодною водою. Посуд LUMINARC повиннен витримати це випробування. Всі предмети LUMINARC можна мити в посудомийній машині. Це стосується і предметів з малюнком. Завдяки високій якості нанесення малюнок витримує більше 10000 циклів миття.

Гігієнічність

Більшість предметів LUMINARC зроблені зі скла. Марка вибрала його з усіх матеріалів, використовуваних для виробництва посуду тому, що він найбільш гігієнічний. Це не пористий матеріал, а значить, навіть мікроскопічним частки їжі не зможуть залишитися на поверхні посуду. Яким би не було скло - матовим, прозорим, або кольоровим - його поверхня легко очищається від залишків їжі.

Подряпини і сліди від ножа на скляному посуді

Подряпини, або темні сліди від ножа на скляному посуді можуть виникати в двох випадках. Чорні смуги можуть з'являтися на посуді в тому випадку, якщо сталь з якої зроблений ніж - поганої якості, вона м'якше скла. Подряпини ж на склі залишають ножі, навпаки, з надмірно твердих матеріалів. Якщо ви використовуєте столові прибори з матеріалів хорошої якості вони не зашкодять посуду. Всі столові прилади, що випускаються LUMINARC не залишають ні подряпин, ні інших слідів на склі: всі вони проходять контролюючі цей параметр тести.

Зручність зберігання

Більшість предметів LUMINARC мають таку форму, яка дозволяє їх складати в стопки, штабелювати. Всі предмети такого роду мають особливу позначку - значок, на якому зображена стос тарілок, або склянок. Скло LUMINARC стійко до механічного тертя, тому, ставлячи тарілки стопками, або миски одна в іншу, ви можете бути впевнені, що на них не залишиться подряпин, або відколів.

ua