Як вибрати якісний посуд при покупці?

09.10.2019
Перед кожною господинею постає питання - як правильно вибрати якісний посуд, в якій не будуть пригорати продукти і вона буде радувати не один рік. Ми вам в цьому допоможемо!

Погодьтеся, сьогодні купити каструлю в Харкові максимально просте і часто навіть захоплююче заняття. Великий асортимент посуду дозволяє підбирати моделі в стилістиці вашій кухні, під будь-які вимоги і потріби. Можливість вибору різноманітних матеріалів ще більше полегшує завдання і одночасно може ввести вас в замішання - купити каструлю з нержавіючої сталі або емальовану, жароміцних або керамічну? До того ж потрібно бути впевненим, що бренд забезпечить гарантію якості гідного рівня, адже ви вирішуєте обзавестися каструлею не на один місяць і навіть рік експлуатації.

У нас в Люминарк знають, наскільки господаркам важливо, щоб в посуді поєднувалося якість, надійність і привабливий зовнішній вигляд. Тому ми підготували для вас кілька практичних порад, як вибрати каструлі з жароміцного скла і купити, не пошкодувавши про це.

Поради, як вибрати каструлі хорошої якості

  • Так як ми орієнтуємося тільки на каструлі хорошої якості, до їх вибору потрібно підійти максимально відповідально. Ось кілька порад, як зробити це до покупки і під час експлуатації:
  • Якщо ви вибираєте чавунну модель, важливо звертати увагу на вагу вироби - чим він вищий, тим краще буде якість. Головний показник низької якості - це наявність гладких поверхонь і маленького ваги. Наприклад, каструля з чавуну на 3 л в Харкові не може важити нижче 4 кг.
  • Скляна прозора каструля для плити повинна бути виконана зі спеціального жароміцного матеріалу. Воно може мати полегшену вага, але ні в якому разі не повинно бути тонкою. У посуді з жароміцного скла за відгуками користувачів ніколи не повинна пригорати їжа, а самі вироби зазвичай можна використовувати і в духовці, і ставити без побоювання в холодильник.
  • Алюмінієві каструлі, сотейники та сковорідки повинні мати дно не тонше 3-5 мм. Стінки можуть бути тонше вдвічі, але не менше. Зверніть увагу, щоб кришка щільно прилягала до бортів вироби, а ручки були закріплені за допомогою болтів. Приварені ручки свідчать про низьку якість товару.
  • Купити жароміцних каструлю з нержавійки за низькою ціною - це велика помилка. Якісні матеріали ніколи не можуть коштувати дешево. Тому сьогодні багато хто скаржиться на низьку якість каструль з нержавіючої сталі - кількість підробок сильно псує репутацію виробів.
  • Перевірити якість і надійність емальованої каструлі допоможуть невеликі чорні точки з зовнішньої сторони. Це сліди від фіксаторів, за допомогою яких виріб занурюють в емаль. Віддавайте перевагу темної емалі всередині каструлі. Занадто яскраві відтінки свідчать про домішки і барвники, які можуть бути небезпечні для вашого здоров'я.
  • Глиняний посуд - окрема тема для обговорень, тому що в ній не тільки приємно готувати. Вона відмінно виглядає в сервіровці столу і в якості декоративного кухонного гарнітура. Перевірити її якість досить просто. Необхідно легенько вдарити спеціальною паличкою по посуді. Якщо ви почуєте чистий дзвін, будьте впевнені, що в ній немає вад і тріщин. Ось тільки звертатися з нею потрібно максимально акуратно і уважно.


Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам придбати якісний посуд, яка буде радувати вас не один рік. Дайте готувати разом!

ua