Luminarc Fashion Show 2011в Сінгапурі

21.06.2016

Грандіозне шоу від Luminarc пройшло в цьому році в Сінгапурі. Цінителі прекрасного змогли вдосталь насолодитися граціозними моделями, затягнутими в чудові, місцями футуристичні одягу, неймовірно точно підкреслюють продукцію компанії.

Подібне фешн-подія не може залишити байдужими всіх тих, кому властиве почуття стилю. Яскраві, тонко підібрані образи, ідеально доповнюють один-одного, полонять з першого погляду, залишаючи відчуття глибокої задоволеності, від споглядання прекрасного.

                     

                      

           

Дизайнери, що працюють над створенням колекції одягу, потрудилися на славу. Не менш чудові і таланти тих, хто створював дизайн посуду Luminarc. Загальний настрій шоу - скажімо немає банальності і сірості.

Завдяки компанії Luminarc Харків кожен бажаючий зможе оцінити важливість естетичної складової життя, у всіх її аспектах. Зрозуміти, що цілісність і гармонія можлива тільки в разі трепетною і делікатній роботи над кожною деталлю.

Наш інтернет магазин посуду Харків був створений для того, щоб жителі цього міста могли по справжньому близько познайомитися з брендом, перейшовши з розряду споживачів, в нову, чудову площину: присвячених в таїнство створення та життєдіяльності компанії. Ми з величезним задоволенням будемо висвітлювати для вас всі значущі події, що відбуваються в Luminarc. Ласкаво просимо в казку! У чарівний сон наяву.

ua