Luminarc - якість і надійність

21.06.2016

Французька витонченість, екологічна чистота, витончений дизайн і новітні технології & mdash; все це посуд Luminarc .

Вироби, що несуть знаменитий посудний бренд Франції, натхненні ідеями сімейних цінностей і безперервних інновацій. Саме тому кожен член сім'ї може знайти для себе виріб за смаком. Luminarc & mdash; це посуд на кожен день і для урочистих випадків, для приготування і зберігання їжі. Посуд виконана як з прозорого, так і з матового скла, однотонного або декорованого. Розумний підхід до дизайну дозволяє вам як купувати готові сервізи, так і комплектувати набори посуду на свій смак.

Якщо ви - шанувальник традиційного посуду, вам напевно сподобається класична простота круглих тарілок, блюд і чашок різного діаметру і призначення. Любителі авангардних форм гідно оцінять посуд Luminarc, виконану в японському стилі - прямокутні блюдця, салатники і т.д. Цінителі неспішних вечерь при свічках оцінять гру світла в тонкому склі келихів і фужерів, а ті, хто вважає за краще провину пиво, із задоволенням розіллють улюблений напій по гуртках Luminarc.

Дбайливо ставлячись до навколишнього середовища і здоров'я своїх споживачів, французька компанія застосовує при виготовленні посуду тільки екологічно чисті матеріали. Кераміка джбанів для зберігання, фарфор кавових і чайних сервізів, нержавіюча сталь каструль, сковорідок, ножів, вилок і інших столових приборів повністю відповідають прийнятим в Європі екостандартам. Тому вироби від Luminarc - це не тільки гарний дизайн і ергономічність, але і високу якість.

У порівнянні з іншими посудній брендами вироби від Luminarc відрізняються поєднанням всіх вимог, які людина пред'являє до посуду. Завдяки ергономічності її зручно зберігати навіть у тісному шафі. Термостійкість дозволяє використовувати цей посуд в мікрохвильовій печі, міцна структура скла і не постраждає в посудомийній машині і не боїться контрасту холодної і гарячої води. Нарешті, цей посуд ударопрочна - навіть пустотливому дитині буде не так-то просто їх розбити.

Фірма - виробник цієї чудової посуду піклується не тільки про дорослих, а й дітей. Спеціально для малюків розроблена посудна лінійка спеціальних розмірів і кольорів з веселими малюнками і персонажами з мультфільмів. Порадуйте своїх дітей, близьких і себе справжньою французькою посудом!

ua