Посуд для чаю: переваги використання

11.08.2017
Всі знають, що кожен театр починається з вішалки, великий торговий центр з парковки, а затишна кав'ярня або атмосферна квартира - з чаю. Цей напій по праву вважається одним з найбільш обожнюваних у всьому світі, адже мільйони людей починають свій ранок з чашки ароматного, трав'яного чаю.

Щоб він був більш привабливим і вабив до себе кожного, хто тільки відчує чарівний аромат, необхідно мати відповідний посуд. Історично склалося так, що великі обіди і просто світські бесіди супроводжувалися чаюванням з вишуканих чайних сервізів. Дана традиція збереглася і до цього дня, а посуд для чаю стала більш доступним для всіх бажаючих. У Великобританії, наприклад, до цих пір щодня о п'ятій годині вечора британці шанують традицію чаювання і навіть на роботі роблять невелику перерву, щоб скуштувати приємний смак улюбленого напою.

Які ж головні елементи чайного сервізу?

  1. Чайник-заварник, в який засипаються пелюстки чаю і наполягають, щоб смак напою був максимально розкритий;
  2. Чайник для окропу. Заварений чай в чистому вигляді ніхто не п'є, так як він виходить дуже міцним. Тому, на будь-якій трапезі є спеціальні чайнички з окропом, щоб трохи розбавити напій;
  3. Чашки. Їх кількість може варіюватися від 6 до 12 штук. Це залежить від того, на скільки персон розрахований сервіз;
  4. Десертні тарілки. Їх кількість відповідає кількості чашок;
  5. Цукорниця;
  6. Блюдця. Так само від 4 до 12 штук для стандартних наборів;
  7. Молочник або сливочник;
  8. Блюдо для торта, печива або інших солодких страв;


Для інших чайних напоїв посуд підбирається таким чином, щоб її міллілітраж збігався з об'ємом гуртки / чашки / склянки. Найчастіше, для виробництва вищевказаних елементів, використовується або кераміка (і її підвиди), або скло. Таким чином, вибрати необхідний посуд для вашого будинку, кав'ярні або ресторану не складає ніяких труднощів, на результат від свежезаваренного, ароматного чаю обов'язково збудить бажання повертатися до вас знову і знову.

Де купити чайні сервізи в Харкові?

Щоб придбати все необхідне приладдя для вашої кухні, ви можете зайти в наш інтернет-магазин, де завжди ви знайдете великий асортимент високоякісної продукції за демократичними цінами. Мало того, ми здійснюємо доставку всіх представлених товарів по території України в ті міста, де є відділення або представництва таких служб доставки, як "Нова Пошта", "Делівері" і "Інтайм". А ті, хто територіально знаходиться в Харкові, можуть відвідати наш магазин в ТЦ "Барабашова" площадка «Свояк» (середній посудний ряд), контейнер № 52, магазин № 222. Чекаємо вас!

ua