Рекомендації по догляду за скляними каструлями

21.08.2019
Вогнестійке скло - унікальний, сучасний матеріал з якого виготовляють великий асортимент посуду. Ідея створення скляних каструль, форм для запікання з'явилася відносно недавно. Стильний посуд завоювала популярність у користувачів по всьому світу завдяки екологічній чистоті і гігієнічності.

Гарний зовнішній вигляд - додатковий плюс інноваційного рішення. Скло не вступає в реакцію з продуктами харчування, здатне відмінно поглинати і утримувати температуру.

Низька теплопровідність дозволяє стравам залишатися теплими протягом тривалого часу. Якщо ви вирішили купити жароміцну каструлю, то перед покупкою необхідно ознайомитися з правилами по догляду за таким посудом. Вогнетривке скло вимагає особливого ставлення.

                                                                      

7 основних правил догляду за жароміцними каструлями

Купити каструлю з жароміцного скла в Харкові пропонує наш інтернет-магазин Люмінарк. Гарантія якості обумовлена ​​чудовою репутацією виробників, величезним досвідом і популярністю по всьому світу. Виробники зацікавлені, щоб продукція служила покупцям довго, тому рекомендує дотримуватись деяких правил по догляду, поводження з каструлями зі скла.

  • Вогнетривкий посуд не можна використовувати в духовці без дека або сковороди. Стандартна решітка не підходить.
  • При виборі діаметра конфорок необхідно орієнтуватися на діаметр дна каструлі. Це допоможе уникнути появи тріщин на стінках посуду, їжа готуватиметься рівномірно. Скляний посуд негативно реагує на різкі перепади температур. Конфорка, духовка не повинна бути розпеченими, якщо каструля холодна. Процес нагрівання повинен здійснюватися спільно.
  • Продовжити життя скляному посуді допоможе використання розсікача.
  • Подряпини, пошкодження, відколи роблять посуд не придатною для використання в готуванні. Необхідно дбайливо ставитися до вогнетривкому склу, незважаючи на його міцність.
  • Порожній скляний посуд не повиннен перебувати на плиті. Її необхідно наповнити водою або додати масла. Будь-який продукт повинен готуватися з рідиною.
  • Металеві прилади здатні пошкодити скляні вироби. Фахівці рекомендують обзавестися силіконовими ложками, лопатками і шумівкою.

Скляні каструлі використовуються не тільки для приготування гарячих страв. У них зберігають супи, салати, начинки, тісто. Ідеально підходить посуд для маринування та засолювання овочів, засолювання риби або приготування соусу.

Каструлі з жароміцного скла на сайті інтернет-магазину Люмінарк

Харків багатий торговими центрами і магазинами, де продається вогнетривкий посуд. Але вигідна ціна на такі товари представлена ​​на торгових майданчиках в інтернеті. Перевага інтернет-магазину полягає в цілодобовій роботі, відсутності необхідності витрачати час на поїздку в торговий центр і оптимальною ціною. Зробіть замовлення на нашому сайті і ви отримаєте якісний товар за вигідною ціною!

ua