Столові сервізи: історія або традиції?

08.06.2017

Тільки подумати, ще кілька століть назад, звичайний столовий сервіз був незвичайним предметом розкоші, і тільки найбагатші люди могли собі дозволити обід і пишні вечері з вишуканим посудом. На даний момент, сучасні технології дозволяють виробникам виготовляти якісні набори за досить демократичну ціну. Як і будь-який виріб, столові сервізи можуть бути зроблені з різних матеріалів:

Найвишуканіший і дорогий варіант - це фарфор. Відрізняється він від інших нижчеперелічених варіантів тим, що є найбільш тонким серед всіх інших представників керамічних матеріалів. Якщо його помістити на світло, то фарфор буде просвічуватися. Така тонкість робить його особливо крихким, що передбачає відповідне ставлення до порцеляновим виробам.

  1. Фаянсові мало чим відрізняються від порцелянових за своїм складом, але співвідношення домішок, які в них додають, значно відрізняються, що дозволяє фаянсовим виробам бути більш щільними і менш крихкими;
  2. Скляні є найбільш популярними в сучасному виробництві посуду для кухні і їх найбільш часто купують, так як за досить невелику ціну вони отримують кремезний і міцний продукт.

Існує кілька аспектів, на які необхідно звертати увагу при виборі сервізів:

  1. Матеріал виготовлення. З огляду на перераховані вище види, зробіть висновок про те, наскільки міцний матеріал вам необхідний і наскільки ви маєте в своєму розпорядженні коштів для придбання того чи іншого варіанту;
  2. Розмір. Всім відомо, що бувають сервізи на 6, 12 і більше осіб. Залежно від того, наскільки "пишні" прийоми їжі ви плануєте проводити, необхідно розраховувати відповідні комплекти. Пам'ятайте, що чим більше складових комплекту, тим вищою буде його вартість;
  3. Призначення. Якщо сервіз буде використовуватися кожен день, то потрібно вибирати більш щільний матеріал і менш "строкатий" малюнок, а якщо дане придбання буде використовуватися виключно на великі свята, то тут має сенс вибрати що-небудь особливе.


Де купити якісні столові сервізи в Харкові?

Якщо ви хочете придбати столовий сервіз, який буде прикрашати ваші романтичні вечори і теплі сімейні обіди, тоді найбільший асортимент сервізів ви можете знайти в інтернет-магазині "Luminarc.kharkov.ua". У нас ви завжди зможете знайти виключно найкращі пропозиції з придбання будь-якого посуду або столових приборів, які ви обов'язково полюбите. Якщо ви перебуваєте в Харкові, ти ви можете нас відвідати в ТЦ "Барабашова" площадка «Свояк» (середній посудний ряд), контейнер № 52, магазин № 222. Для жителів інших регіонів України ми здійснюємо доставку всього представленого асортименту товарів за допомогою служб доставки "Нова Пошта", "Делівері" або "Інтайм".

ua