ARCUISINE

Показати фільтри

Купити посуд Arcuisine в Україні

Arcuisine широковідомий на ринку бренд в області виробництва жароміцної посуду зі скла та кераміки. Arcuisine пропонує споживачам надійний і функціональний жароміцний посуд за доступними цінами. Продукція під цією торговою маркою проводиться французькою компанією Arc International Cookware з 1986 року. Посуд Arcuisine завоювала довіру і любов покупців у багатьох країнах світу

Arcuisine - це, перш за все, якісний продукт за доступною ціною. Також великий асортимент форм для випічки і запікання, салатників і каструль. Виробник запевняє, що при правильній експлуатації (відповідно до інструкції), Ваш жароміцний посуд Arcuisine буде служити не менше 5 років. Така гарантія забезпечується постійним контролем якості на всіх етапах виробництва - від закупівлі сировини, до виходу готового виробу з конвеєра

Переваги посуду Arcuisine

Скляний жароміцний посуд Arcuisine виготовляється з боросилікатного скла, що забезпечує готовим виробам низку переваг:
1. Це самий гігієнічний матеріал - не вбирає запахи, не виділяє шкідливих випарів при перепадах температур, не мутніє, не залишає слідів від готування;
2. Прозорість - легко контролювати процес приготування їжі
3. Жароміцність - можливість нагрівання до + 300 ° С і охолодження до - 40 ° С;
4. Стійкість до механічних пошкоджень - не утворюються подряпини при помішуванні, при переміщенні по поверхнях;
5. Довговічність - при правильній експлуатації (відповідно до інструкції) Ваша скляний посуд від Arcuisine буде служити Вам не менше 5 років.
6. Багатофункціональність. Це найголовніша перевага скляній жароміцної посуду Arcuisine від будь-якого іншого типу посуду це можливість її використання в наступному циклі:

Готування пищи> СЕРВИРОВКА І ПОДАЧА ГОТОВОЙ ЇЖІ> ЗБЕРІГАННЯ приготування їжі> РОЗІГРІВАННЯ ЇЖІ> Миття


7. Універсальність. Жароміцний скляний посуд Arcuisine можна використовувати в духовках (газових і електричних), мікрохвильових печах, холодильниках і морозильних камерах, мити в посудомийних машинах і, звичайно ж, при сервіровці столу.

Для збереження споживчих властивостей посуду Не рекомендується:

Ставити гарячий посуд на холодну або вологу поверхню
Наливати холодну рідину в гарячий посуд
Наливати гарячу олію (або інші жири) в холодну посуд
Відразу з холодильника ставити в СВЧ-піч або духовку
Використовувати абразивні чистячі засоби і порошки

Керамічний посуд Arcuisine був розроблений щоб задовольнити споживчий попит на традиційні і натуральні рішення в області приготування їжі.

Даний посуд має низку незаперечних переваг:
1) Посуд виготовлений з 100% -ного натурального матеріалу.
2) Має жароміцні властивості - витримує нагрівання до 250 ° С і охолодження до -20 ° С.
3) Всі вироби мають поливання з обох сторін (крім дна), що забезпечує гігієнічність і легкість при митті.
4) Цей посуд зручно зберігати завдяки тому, що вироби різних розмірів однієї форми легко складаються один в одного, а також вироби різної форми складаються одне в інше.
5) Керамічний посуд Arcuisine здатна утримувати тепло, тому навіть запізнілі гості скуштують Ваше блюдо теплим.

Кераміка Arcuisine виконана в двох колірних рішення - білий / білий і білий / синій. Це найкращу цінову пропозицію по посуді з 12 видів.

Кераміка Arcuisine - це практична посуд, в якій Ви можете готувати в духовці, подавати на стіл, зберігати в холодильнику і розігрівати в мікрохвильовій печі. В асортименті керамічного посуду представлені каструлі з керамічними кришками, форми для випічки і запікання різних форм (круглі, овальні, прямокутні) і розмірів (від порційних до великих сімейних).

ua