SIMAX (Чехія)

Показати фільтри

Купити посуд Simax в Україні

Торгова марка Simax в наш час є одним з найкращих європейських виробників посуду зі скла. За високу якість продукту ця компанія була удостоєна сертифікату DIN ISO 9002 / EN 29002 в 1995 році.

Simax виготовляє посуд з термостійкого скла, яке відмінно підходить для будь-якого способу приготування їжі: варіння, смаження і будь-який інший температурної обробки їжі. Також вона підходить для всіх видів СВЧ печей (мікрохвильових або конвекційних), електричних духовок.

Кухонний посуд Simax поєднує в собі елегантний дизайн і прозорість, при цьому демонструє відмінну стійкість до високих температур і різних хімічних речовин.

Якщо задуматися про прямий контакт посуду з їжею, скло - найбезпечніший для здоров'я матеріал. Посуд зі скла ніяк не взаємодіє з їжею, а тому не виділяє ніяких шкідливих речовин. Також вона дуже зручна для приготування та подачі найрізноманітніших страв: супів, гарнірів, соусів, десертів. Завдяки прозорості скла, за їжею можна спостерігати при її готуванні, подачі або зберіганні. Використовуючи такий посуд, Ви можете як приготувати їжу, так витончено подати її до столу, не перекладаючи, одночасно зберігаючи колишній вигляд. Кухонне начиння з жаростійкого скла легко миється як при ручному митті, так і в посудомийній машині. Такий посуд витримує різкі перепади температури до 180 градусів. А при поступовому охолодженні, нагріванні витримує до -30 в морозилці і до +300 в духовці.

Особливості посуду Simax

Посуд з жаростійкого скла володіє відмінними діелектричними властивостями і відсутністю металевих домішок. Вона повинна бути без декоративного малюнка, виконаного із застосуванням металомістких фарб.

Скло абсолютно інертно до будь-якої їжі і не створює ніяких сторонніх присмаків або запахів. Через прозорість матеріалу без проблем можна побачити колір блюдо і ступінь її готовності.

Скляний жароміцний посуд - з боросилікатного скла або ситалла (склокераміки) відрізняється своєю безпекою, естетичністю, зручністю у використанні і легкості догляду. На високоякісних виробах навіть при довгостроковому використанні майже не з'являються подряпини або відколи. Але при придбанні необхідно звертати увагу на те, чи є обраний Вами посуд дійсно жароміцним (вогнетривким).

Вогнетривке скло є одним з останніх криків каструльної моди, незважаючи на те, що вона застосовується з середини ХХ століття. Виготовляють з такого матеріалу найрізноманітніші вироби та чайники, і кавники, і каструлі, і сковороди.

Завдяки саме низької теплопровідністі в посуді з жаростійкого скла дуже довго зберігається накопичене тепло, а значить, їжа остигає набагато повільніше. А ось чайник для кип'ятіння води вкрай незручний - занадто довго нагрівається через цієї самої низької теплопровідності стінок.

Поради щодо використання та догляду за посудом з жаростійкого скла Simax

А зараз ми розглянемо основні поради по догляду і використанню посуду:

  • Використовуючи посуд з жаростійкого скла на газових плитах, спочатку зробіть слабкий вогонь, потім поступово переходите на середній рівень. Ні в якому разі не використовуйте сильне полум'я;
  • Уникайте попадання холодної рідини на гарячу поверхню посуду і навпаки; також не використовуйте мокру прихватку для гарячих предметів;
  • Ріжучі та колючі предмети можуть пошкодити скляний посуд;
  • Ні в якому разі не використовуйте тріснуті або подряпані вироби;
  • При митті не використовуйте залізних губок, чистячих порошків і інших дряпають матеріалів. Найкраще застосовуйте спеціальну губку і засіб для миття посуду.

Посуд торгової марки Simax прикрасить будь-яке кухонне царство жінки. А також зробить приготування їжі легким і приємним.

 


Часті питання

❤️  Який посуд Simax можна купити в інтернет-магазині?

У каталозі представлені каструлі та форми для запікання, салатники та банки для зберігання з боросилікатного скла.

✔  Який жароміцний посуд Simax найпопулярніший у 2022 році?

Найчастіше наші клієнти вибирають квадратні та прямокутні форми для запікання, гусятниці та банки для сипучих продуктів.

✔ Де виробляють термостійкий посуд Simax?

Країна виробництва - Чехія.

ua