DIWALI LIGHT TURQUOISE

Показати фільтри
На сторінці:
Цiна:

Посуд високої якості Luminarc Diwali light turquoise

Посуд бренду Luminarc&DIWALI LIGHT TURQUOISE виконаний у приємному дизайні та кольорі. Теплий бірюзовий відтінок заспокоює. У серію входить сервіз та інші предмети столового посуду. Можлива доставка товару до будь-якого регіону країни. Гарантується надійна упаковка, цілісність посуду під час перевезення.

Особливості серії посуду luminarc diwali та сервірування

Багато покупців вирішили Luminarc diwali light turquoise купити саме за його особливий колір. Стильним та незвичайним акцентом сервірування столу завжди буде бірюзовий посуд. Предмети сервізу стануть найяскравішими, найпомітнішими елементами столового дизайну. У них криється витонченість, ніжність.

Добре виглядає бірюзовий luminarc diwali  на однотонних чорних, білих скатертинах, а також на прикрашених малюнком. Можна використовувати і візерунковий гобеленовий текстиль. Відмінно виглядатиме бірюзовий посуд на столі із натурального дерева. Особливо спільно з кольоровими тканинними серветками. Ідеальним штрихом стилістичного рішення сервірування стане букет живих квітів.

Популярні предмети посуду серії:

  • тарілка супова, обідня та десертна;
  • салатник;
  • сервіз.

Компанією вироблена тарілка luminarc diwali light turquoise, інші предмети серії, з жароміцного та удароміцного, дуже міцного скла. Посуд миють у посудомийній машині. Вона не зіпсується від великих перепадів температури, тому її нагрівають у духовці та мікрохвильовій печі. Її легко мити вручну. Скло зможе перенести температурні перепади навіть у 1300С.

Багато покупців придбали сервіз столовий luminarc diwali 19 предметів light turquoise за його невисоку ціну за відмінної якості, за велику кількість предметів посуду різного призначення. У набір входить по 6 тарілок десертних, обідніх, супових різного діаметру та салатник. Вага сервізу 7 кг, а значить, для його виробництва використовувалося товсте скло.

Весь посуд бренду виготовлений з екологічно чистого матеріалу, з дотриманням норм та стандартів. Колір і яскравість предметів не втратить навіть через багато років використання, частого інтенсивного миття.

Скло дуже гладке, товсте, добре оброблене, тому на посуді не з'являться мікроорганізми, розводи після миття. Якість матеріалів, незвичайний привабливий декор та дизайн порадує найвибагливішого покупця.

Французький бренд luminarc випускає свою високоякісну продукцію з 1948 р. Посуд компанії зарекомендував себе як міцний і надійний. Вона призначена для щоденного використання. Щоб купити високоякісний посуд luminarc серії diwali бірюза за вигідною ціною, необхідно оформити замовлення в інтернет-магазині.

ua