04.10.2016
ARCOPAL

ARCOPAL був введений в 1958 році і зайняв гарне положення серед споживачів, які віддають перевагу класичним рішенням, коли посуд має стриманим характером і виповнюється в невимушеному білому кольорі, або іноді випускаючи серії з не великим малюнком на білому тлі. Вся продукція бренду виготовлена із загартованого скла Opal високої міцності.

Особливостями скла Opal - є його стійкість, надійність, і природно довговічність. При виготовленні всі предмети посуду проходять спеціальну термічну обробку, що дозволяє зробити товар більш стійким до зовнішніх пошкоджень, ударів і падінь, і звичайних перепадів температури. Дуже міцний матеріал в порівнянні з порцеляною, при цьому він дуже тонкий, що дає можливість створювати привабливі традиційні і більш сучасні дизайни виробів. Усі позиції мають абсолютно гладку поверхню, а не пористу, і таким чином забезпечують додатковий захист від появи і накопичення бактерій.

Виробник Arcopal надає відмінний вибір тарілок, чашок і наборів навіть для самого вимогливого покупця. Сервізи ARCOPAL можуть стати чудовим подарунком на будь-яке свято і додати вишуканості і привабливості вашої кухні, і радувати вас як під час повсякденного вживання їжі, так і в урочисті моменти прийому гостей.

ua