Дитячий посуд: як правильно вибрати?

07.06.2017

Рано чи пізно настає той момент, коли дитина підростає і жадає стати незалежною і самостійною. Ясна річ, що 6-річному малюку важко виділити власну квартиру і випустити з-під батьківської опіки, але можна дати йому зрозуміти, наскільки ви його поважаєте, розумієте і прагнете зробити для нього все найкраще, що тільки можливо. Одним з предметів & ldquo; самостійності & rdquo; стає особистий посуд, з якої п'є і їсть дитина. Таким чином він розуміє, що певні комплект належить саме йому і він бере відповідальність за його збереження і чистоту. Хіба це не кращий спосіб почати вчити дорослому житті? Мало того, він ще й шалено веселий, так як колірні композиції і зображення, які надруковані на сучасній посуді захоплюють навіть дорослої людини!

Перш ніж зробити покупку дитячого посуду, необхідно звертати увагу на такі аспекти:

  1. Звичайно ж, матеріал виготовлення. Вам потрібно переконатися, що він є абсолютно безпечним для здоров'я дитини і не має в своєму складі ніяких небезпечних хімічних домішок;
  2. Це малюнок. Тут все дуже індивідуально, тому потрібно відштовхуватися від особистих переваг кожного малюка. Найчастіше хлопчики вибирають супер-героїв, а дівчатка - ляльок або принцес. У будь-якому випадку, посуд повиннен викликати захват і бажання з неї їсти, тому з цим завданням необхідно особливо постаратися;
  3. Якщо ви збираєтеся купувати дитячі тарілки або чашки для дуже маленьких діточок, то вони обов'язково повинні бути глибокими, так як всі ми прекрасно знає про таємне бажання малюків розплескати кашу по всій кухні.

З огляду на всі перераховані вище критерії, можна зробити висновок, що подібний вибір є зовсім не складним завданням, яке в результаті принесе незабутнє захоплення вашої дитини і буде головною мотивацією їсти абсолютно все, що ви йому приготуєте.

Де купити дитячий посуд в Харкові?

Придбати найякіснійший дитячий посуд ви можете в нашому інтернет-магазині "Luminarc.kharkov.ua", де представлений найбільший асортимент якісних комплектів як для маленьких діточок, так і для великих пишних обідів офіційних заходів. Серед усіх актуальних пропозицій ви обов'язково зможете знайти саме те, що так давно шукаєте і захопитися його неперевершеною якістю. Якщо ви перебуваєте в Харкові, тоді ви можете прийти до нас в гості в ТЦ "Барабашова" площадка «Свояк» (середній посудний ряд), контейнер № 52, магазин № 222. А для жителів усіх інших областей і міст України ми пропонуємо доставку транспортними компаніями "Нова Пошта", "Делівері" або "Інтайм".

ua