Чи є різниця між кухлями і чашками?

24.10.2017

У повсякденному житті ми звикли використовувати ці терміни для будь-якого посуду, в яку поміщаємо напої, але наскільки правильно і грамотно ми їх використовуємо? Сьогодні ми вирішили розібратися з тим, чи існує між ними суттєва різниця і, відповідно, що вигідніше покупка кухлів або чашок?

Для початку, варто відзначити, що ми не претендуємо на істину і все, що буде написано нижче це чисто теоретичні припущення і те, за якими критеріями їх можна відрізнити. На щастя, в нашому магазині ви зможете знайти обидві позиції і придбати їх, а ми постараємося запропонувати вам кращу ціну і пропозицію.

Відмінності чашки і кухля

Насправді, всі перелічені нижче показники є досить суб'єктивними і в світі не існує чіткого визначення чашки або кухля, через що їх параметри, характеристики та показники можуть відрізнятися, в залежності від призначення того чи іншого виду посуду. У чому ж їх основні відмінності?

  1. Найбанальніше, але в той же час очевидне - кухлі призначені для великих обсягів рідин, а чашки - для маленьких. Ви, напевно, помічали, що кава і чай в закладах подаються в невеликих, елегантних чашечках, а барах і пабах пиво традиційно представлено у величезних пивних кухлях, об'єм яких може перевищувати 500 мілілітрів;
  2. У більшості випадків чашки використовуються для приміщення гарячих напоїв, в той час як кухлі для гарячих і холодних;
  3. Кухлі є більш практичними і простими, завдяки чому ми їх використовуємо щодня як вдома, так і на роботі / навчанні і т.д. Чашки ж виробляються з більш дорогих і витончених матеріалів, тому вони використовуються на будь-яких святах, урочистостях або застіллях;
  4. Чашки найчастіше йдуть в комплекті з блюдцем, а кухлі - ні;
  5. Форма чашки нагадує півсферу і є досить низькою, кухлі ж набагато вище і зазвичай виготовляються у вигляді циліндра;
  6. Стінки і ручки в кухлях є більш товстими і масивними, завдяки чому її зручно тримати в руці і ймовірність того, що ви її випустіть з рук мінімальна. Чашки ж більш тонкі, а ручки маленькі і витончені.

Можна ще довго проводити їх порівняння і робити які-небудь висновки, але на даний момент мало хто замислюється над відмінностями цих предметів посуду і кожен використовує в залежності від своїх індивідуальних переваг. У нашому інтернет-магазині ви зможете відшукати безліч варіацій обох видів посуду для рідин по неймовірно привабливою ціною.

Висновки

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що основні відмінності стосуються практичного застосування кожного виду, через що відрізняються їх характеристики. Кухлі є більш повсякденними і їх складно назвати святковими або урочистими. Вони просто є застосовуються в нашій побутового життя, а чашки є таким собі "предметом розкоші" і використовуються або в кафе і ресторанах для подачі чаю, кави та інших напоїв, або ж під час проведення домашніх святкувань. Компанія Luminarc пропонує вам великий асортимент посуду на всі випадки життя, яку ви можете придбати онлайн або відвідавши наш магазин у Харкові.

ua