Столовий посуд: як вибрати і не помилитися!

24.10.2017

Рано чи пізно настає той момент, коли вам потрібно купувати новий посуд додому, квартиру або ж стара вже настільки зносилася, що користуватися нею просто неможливо. У подібній ситуації ви завжди можете купити столовий посуд в нашому інтернет-магазині, де ви знайдете безліч моделей, як в одиничній варіації, так і цілі привабливі набори.

Перш ніж зробити покупку, необхідно точно визначити, з якою метою ви її купуєте і як часто ви будете її використовувати. Якщо вам потрібен посуд для щоденного використання, то необхідно придивитися до більш практичним варіантам із загартованого скла. У разі, коли вам потрібен набір на святкові і урочисті події, тоді можете вибрати серед фарфорових і керамічних моделей.

Як же вибрати гарний столовий посуд?

Ще кілька десятків років тому, коли господині купували собі посуд, то перше, на що вони звертали увагу - це ціна і практичність використання. З якихось причин їм була нецікава естетичність і зовнішній вигляд. Зараз же багато господинь вважають за краще красиві і привабливі варіації, які є абсолютно непрактичними.

У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти столовий посуд найвищої якості з загартованого скла і унікальним дизайном, який буде не просто красивою прикрасою вашого святкового столу, але пробудить апетит у кожного, хто на них подивиться.

На що звернути увагу при виборі столового посуду?

  1. Як вже говорилося вище - матеріал виготовлення. Залежно від мети покупки, вибирайте відповідні моделі. Зверніть увагу, що порцелянові моделі для повсякденного використання є не найкращим варіантом, так як є ймовірність швидкого зносу або ж ви ненароком його розіб'єте, в той час як скло буде ідеальним варіантом для домашньої кухні;
  2. Звертайте увагу на посуд відомих марок, таких як Luminarc. Не завжди відомі бренди реалізовують свою продукцію за захмарними ціна, але відоме їм завжди може бути гарантією високої якості і надійності адже не просто ж так йому довіряють мільйони людей по всьому світу;
  3. Уникайте покупки в ненадійний або неспеціалізованих магазинів, так як існує ймовірність підробки або низької якості товару, в результаті чого виникне необхідність в придбанні нового посуду або ж її заміні;
  4. Набори столового посуду існують декількох видів, і одне найголовніша відмінність - на яку кількість осіб він розрахований. Стандартним розміром вважаються набори на 6 і 12 осіб, тому ретельно проаналізуйте кількість гостей або членів сім'ї, щоб підібрати найбільш оптимальний варіант для вашого будинку.

Кому потрібен столовий посуд?

Всім! І ми не перебільшуємо, адже абсолютно кожна людина приймає їжу з посуду, а значить що вона підійде абсолютно всім, а завдяки нашому різноманітності моделей ви зможете підібрати набори спираючись на свій індивідуальний смак.

ua