Luminarc Quadrato - особливості вибору

07.11.2018
Французький бренд Люмінарк не вимагає окремого подання. З ім'ям цього бренду асоціюється посуд виключно високого і надійної якості. Кожна випущена серія або набір - це обов'язково винятковість деталей, форм і зовнішнього виконання. На особливу увагу заслуговує сервіз Luminarc Quadrato. Особливість цього набору очевидна - він досконалий у всіх відносинах.

Разом з тим, популярність бренду привела до поширення великої кількості підробок. Відповідно, їх якість значно нижче оригінальної продукції, через що сервіз може швидко прийти в непридатність або принести вам розчарування від покупки. Щоб уникнути цього ми розповімо вам, як вибирати посуд Luminarc Quadrato white, black і на що звертати увагу при покупці.

Особливості сервізу Квадрато

Напевно кожен в Харкові і Україні знайомий з продукцією Люмінарк і особливо - з її бездоганним сервізом Luminarc Quadrato. Унікальність цього посуду полягає в її зовнішньому виконанні.

Глибокі прямокутні та квадратні тарілки сервізу виконані в авангардному стилі. Завдяки цьому набір можна використовувати для самих різних цілей:

  • подача перших страв;
  • для супу;
  • для салатів;
  • для бульйону;
  • подача фруктів і т. п.

Використовуємоє при виробництві ударостійке скло забезпечує не тільки довгострокове користування набору квадрат. Воно дозволяє використовувати тарілки в мікрохвильовій печі для розігрівання страв. Ця серія Люмінарк також може бути використана в посудомийній машині.

Luminarc Quadrato: купити без помилок

Зацікавившись посудом Luminarc Quadrato, купити її ви зможете у багатьох офіційних представників компанії. Однак ймовірність придбання підробки залишається досить високою. Цього можна уникнути, якщо знати, як відрізнити оригінальний посуд Люмінарк від копії:

  1. Штрих код. Звертаємо вашу увагу, що Luminarc проводиться не тільки у Франції. Виробничі заводи концерну ARC Int. представлені ще й у таких країнах, як Китай, США і ОАЕ. Відповідно, маркування зі штрих-кодами цих країн також можна вважати оригінальною.
  2. Цінова політика. Оригінальний сервіз Luminarc Quadrato не може коштувати нижче, ніж вказано на сайтах офіційних дилерів. Якщо ви сумніваєтеся в достовірності посуду, порівняйте ціну, зазначену в магазині і на офіційному сайті.
  3. Симетрія. Оригінальна продукція Люмінарк відрізняється ідеальною симетрією.
  4. Дефекти. Поверхня сервізу повинна бути абсолютно гладкою, без наявності відколів, опуклостей або нерівностей.

Як ви бачите, правила вибору посуду Люмінарк досить прості і доступні. Щоб купити оригінальний сервіз Luminarc Quadrato досить візуального огляду і перевірки відповідності штрих-кодів країн, які мають проізодственних масиви компанії.

ua