Відмінний варіант подарунка на Новий рік і Різдво дитині - дитячий посуд

05.01.2019
Що може бути приємніше, ніж вибирати і подарувати подарунки на Новий рік улюбленим дітям? Особливо, коли ці подарунки корисні, безпечні і оригінальні, як посуд відомого бренду Люмінарк.

Ви можете купити вже готовий набір дитячого посуду або зібрати подарункові набори самостійно. Подарунки дітям на Новий рік і Різдво в вигляді особистої посуду дозволять їм відчути свою індивідуальність, а для батьків це стане відмінним початком до привчання малюка до самостійності.

Чому це сподобається вашому малюкові

Дитячий посуд багато в чому відрізняється від дорослого. Почати можна вже з одного її зовнішнього оформлення. Зазвичай її виготовляють з безпечних і небитких матеріалів. Якщо звичні нам набори зазвичай відрізняються однотонність і лаконічністю колірного виконання і форм, то тут все зовсім інакше.

Практично весь дитячий посуд - це оригінальні та яскраві вироби, для яких характерно:

  • яскраве і насичене кольорове виконання;
  • оригінальні форми;
  • дрібніші розміри і об'єми;
  • екологічність складу;
  • набір дитячого посуду зазвичай включає 2 тарілки (для першого і другого блюда), чашку, ложку або вилку.

Завдяки тому, що на такий посуд найчастіше наносять зображення відомих і улюблених казкових персонажів і героїв популярних мультфільмів, подібні дитячі новорічні подарунки починають набувати особливий інтерес.

Презентуючи дитині власний столовий набір, ви не тільки привчаєте його до почуття відповідальності і самостійності. Маючи власну тарілку, салатник дитячий Люмінарк або чашку з героєм улюбленого мультфільму, будь-який прийом їжі стане більш захоплюючим. Посуд в якості подарунка дитині - вигідне і практичне рішення. Особливо, коли це посуд від Люмінарк.

                                                                   

Особливості дитячого посуду, про які потрібно знати перед покупкою
Визначившись з тим, що подарувати дітям на Новий рік і Різдво, можна приступати безпосередньо до вибору презенту. Як ми вже згадали, дитячий посуд є більш специфічним продуктом, ніж той, яким звикли користуватися ми. Тому і до її вибору варто підійти особливо ретельно:

Корисність. Погодьтеся, що подарунок повинен бути не тільки бажаним, а й корисним. Тому вибирайте посуд, виходячи з звичок вашого малюка. Наприклад, якщо він любить пити соки та чаї, обов'язково включите в набір склянки або навіть два. Для ласунів підберіть красиву піалу, для любителів каш і фруктових салатів - салатник.

Екологічність. Безпека дитини - понад усе. Якщо хочете знайти оригінальні новорічні подарунки у вигляді посуду і при цьому залишатися впевненими в її нешкідливості, вибирайте Люмінарк. І ні в якому разі не розглядайте низькоякісний токсичний пластик.

Ергономічність. Так як ви привчаєте дитину їсти самостійно, зверніть увагу, щоб набір дитячого посуду був зручний саме для нього. Поставте себе на місце малюка і протестуйте самостійно купується набір.

Якщо ви проживаєте в Харкові, рекомендуємо замовити подарунок на Новий рік і Різдво дитині від Люмінарк. Це завжди якісна і надійна продукція, яка порадує вашого малюка своєю оригінальністю, а вас - доступною ціновою політикою і безпекою використання.

ua