Сервіровка столу на Новий рік і Різдво 2019

04.01.2019
Прагнення оригінально прикрасити новорічний стіл цілком зрозуміло і логічно. Більшість звикло більше акцентувати увагу безпосередньо на стравах. Разом з тим не варто забувати, наскільки важлива сервіровка столу на Новий рік і Різдво.

Серіровка може вплинути не тільки на загальний інтер'єр, але і на ваш настрій в цілому. Щоб набратися натхнення, додайте на стіл оригінальний чайний набір, святкові серветки, прикраси або красиві елементи декору.

Якою має бути сервіровка новорічного і різдвяного столу в 2019 році

Столовий декор Нового року має на увазі:

  • використання простих і лаконічних матеріалів високої якості;
  • натуральні тони або прозорі салатники;
  • природність і натуральність елементів.

Вкрай доречно буде використовувати посуд відомого бренду Люмінарк. Вона відрізняється екологічністю, безпекою і високою міцністю. До того ж після святкування ви завжди зможете використовувати будь-який елемент із серії посуду Luminarc Carine в повсякденному житті. Розбавте загальну атмосферу природними матеріалами: додайте в якості прикрас великих страв використовуйте ялинові або соснові гілки, розкладіть на скатертини великі шишки, розставте на столі свічки в красивих свічниках.

Особливо популярний сьогодні деревесний стиль. Як чудового доповнення до нього можна підібрати прозорий чайний набір, в якому можна подати ароматний чай з цедрою апельсина або мандарин. Скатертина і серветки краще вибирати з льону, в вазони поставте сухі букети, а між основними стравами відмінно розмістити кілька фруктових та овочевих композицій.

Сервіровка новорічного столу може стати більш цікавою, якщо на стіл поставити старий самовар зі зв'язкою бубликів, пучком соломи або "намистом" з червоного перцю. До того ж присутність червоного кольору в 2019 році є обов'язковим елементом.

                                 

Яким має бути посуд

Головне правило - присутність на столі справжнього скляного або фарфорового посуду. Відмовтеся від усього пластикового і синтетичного. Відмінно підійде  набір салатників Luminarc LOTUSIA в стильному і вишуканому виконанні без зайвих нав'язливих елементів.

Якщо хочете приємно здивувати гостей, можете самостійно розписати ложки, ножі і виделки. Вкрай оригінально буде виглядати і столовий сервіз з глини, також розписаний вручну.

Келихам на столі приділіть особливу увагу. Вони повинні виділятися серед іншої сервіровки. Найбільш простий і практичний спосіб - прикрасити їх яскравими стрічками або атласними бантами. Точно також можете прикрасити і пляшки з алкоголем і напоями.

                        

Якої колірній гамі віддати перевагу

У сервіровці новорічного і різдвяного столу в 2019 році повинен бути присутнім червоний колір. Цей колір вважається святковим і одне тільки його присутність здатне викликати приємні емоції і підняти настрій присутнім.

Червоними можуть бути серветки, атласні стрічки на келихах або іграшки на ялинових гілках. Можете зв'язати червоною стрічкою невеликі гілочки сосни і розкласти їх близько головних страв застілля. Додайте трохи золотих відтінків. Це зробить декор більш розкішним і стильним.

Скатертина краще вибрати білосніжного відтінку. А ось столовий сервіз може бути виконаний і в чорному кольорі. Додатково в кожну тарілку покладіть червону листівку у вигляді ялинки з приємними побажаннями і привітаннями для кожного гостя.

ua