Посуд - важлива деталь інтер'єру кухні

20.12.2018
Наявність елементи декору в інтер'єрі будь-якої кімнати додасть їй затишку, гармонії і стилю. Вони дозволять підкреслити ваш характер, прикрасять собою однотонно пофарбовані стіни, стануть відмінним способом замаскувати недоліки приміщення.

В якості одного з основних елементів декору виступає посуд. Наприклад, витончений сервіз AUTHENTIC Black&White відмінно впишеться в класичний стиль кухні або стане прикрасою для інтер'єру, виконаного в стилі модерн. Головне ваше завдання - виділити головне в ідеї вашого інтер'єру, відчути його "родзинку" і підкреслити її досконалість такої ж бездоганним посудом, як, наприклад, Luminarc Authentic.

             

Який посуд вибрати для кухні

Перше і найголовніше правило для домогосподарок говорить про те, що пора відмовлятися від звичних закритих шаф для зберігання кухонного начиння. Красивий посуд повинна бути на виду, ви і ваші гості маєте право постійно насолоджуватися вашим смаком і естетично виконаними тарілками, графинами, чашками і іншими наборамі. Согласітесь, що такі вироби, як набір Luminarc TRIANON / 40 пр, неможливо не використовувати в побуті. Крім того, що він має досконале зовнішнє виконання, оригінальні форми і стильний вигляд, він дуже практичний і зручний у використанні. Власне, набір Luminarc TRIANON /40 пр відповідає основним правилам вибору посуду для кухні:

  1. Оригінальний зовнішній вигляд. Якщо ви маєте намір використовувати посуд не тільки в якості декору, то постарайтеся не перестаратися. Наприклад, скандинавський стиль допускає використання в інтер'єрі трохи грубих виробів. Разом з тим, пити чай або ранкова кава з масивної і громіздкою чашки вам напевно не захочеться. Тому поєднуйте оригінальність з функціональністю, як це робиться в  посуді Luminarc Essence
  2. Відповідність загальному стилю. Обов'язково при виборі орієнтуйтеся на загальний дизайн кухні. Наприклад, стиль лофт не сприймає громіздких предметів. Тут більше підійде колекція Luminarc Essence - досить проста в зовнішньому виконанні, що не обтяжена аляпісто візерунками та малюнками, але при цьому зберігає в собі щось особливе і привабливе.
  3. Зверніть увагу на матеріал. Незважаючи на те, що посуд, що купується для декорування, не завжди буде використовуватися в приготуванні їжі, все одно звертайте увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Багато неякісні товари можуть пожовтіти або потріскатися вже через кілька місяців після покупки.

                   

Практичні домогосподарки Харкова вважають за краще купувати посуд для кухні, яка одночасно могла б виконувати і естетичну, і практичну функцію. Тому багато хто віддає перевагу бренду Люмінарк. Ця продукція завжди має стильне виконання, висока якість і гарантовану безпеку для вас і вашого здоров'я.
Кухня - це місце, де жінка проводить значну частину свого часу. Тому дозвольте собі насолоджуватися кожною хвилиною, проведеної тут - приділяйте належну увагу посуді, яка вас оточує, і тоді кожен прийом їжі стане для вас особливим.

ua