Фактори популярності посуду з жаротривкого скла

24.06.2019
Складно уявити, щоб наші бабусі використовували для запікання в духовці скляний жароміцний посуд, яку сьогодні можна купити в Україні практично в будь-якому спеціалізованому магазині або гіпермаркеті.

Для них скляний посуд для духовки представлялася особливо крихким і чутливим матеріалом, тому що тоді ще не створили жароміцного матеріалу, так полюбився сучасним домогосподаркам.

Але незважаючи на всю доступність, навіть сьогодні далеко не всі готові замінити звичні листи і посуд для СВЧ на скляні вироби. Навіть великий асортимент, який може запропонувати відома компанія Люмінарк, не завжди стає вагомим аргументом на користь посуду з жаротривкого скла, але купити в Києві з кожним днем ​​її хоче все більшу кількість домогосподарок. Пропонуємо і вам оцінити всі достоїнства, якими володіє посуд з жароміцного скла від Luminarc, щоб завтра здивувати своїх близьких смачними стравами з духовки з оригінальною подачею.

                                       

Властивості скляного жароміцного скла посуду

Перша і одна з найголовніших переваг такого посуду - це не тільки висока гарантія якості, яку забезпечує бренд Люмінарк, а можливість подачі страв до столу в тому ж посуді, в якій ви їх готували.

Спочатку на ринку з'явився посуд для мікрохвильовки і тільки згодом її почали використовувати для духових шаф. Її визнали кращим посудом, призначеним для цих цілей завдяки таким її якостям:

  • екологічність і безпеку для організму людини;
  • можна піддавати нагріванню до 300 градусів;
  • не впливають на смак і запах блюд, не змінюють харчових властивостей;
  • жароміцний посуд для духовки купити можна як для приготування страв, так і для їх зберігання, а також сервірування столу;
  • їжа не пригорає;
  • ви можете постійно контролювати готовність страви;
  • завдяки товщині стінок, дозволяють страві ще довгий час залишатися гарячим.

Додатковою перевагою посуду з жаротривкого скла варто назвати її стійкість до утворення плям і тріщин. Вона довговічна і її легко можна мити як вручну, так і за допомогою посудомийної машини з використанням абразивних миючих засобів.

                                                              

Як правильно вибирати жароміцний посуд

Один з головних порад - дозволити собі не економити при виборі. Через підвищений кількості підробок, ви можете придбати неякісний виріб і поплатитися за це не тільки грошима, а й власним здоров'ям.

Для покупки вибирайте такі відомі і перевірені бренди, як Люмінарк. Наприклад, в Харкові ви можете купити оригінальний посуд для мікрохвильовки цього бренду в нашому магазині.

При виборі звертайте увагу на те, щоб на поверхні посуду не було відколів, подряпин і вм'ятин. Скло повинно мати абсолютну прозорість, однорідність структури і відсутність будь-яких помутнінь. Про термоустойчивости вам повинен повідомити спеціальний значок або відмітка. При їх відсутності краще відмовитися від покупки вироби.

ua