Посудний маст-хев - необхідний мінімум посуду на кожній кухні

16.05.2019
З приходом весни багато хто прагне до оновлень і нововведень. Для досягнення максимального позитивного ефекту, психологи рекомендують почати з наведення порядку в домашньому господарстві.

Почати оновлення господарства радимо з придбанням нового посуду, а також необхідністю попереднього позбавлення від непотрібного мотлоху. Якщо з оновленням все зрозуміло - просто викинути старий посуд і обзавестися новою, в якій буде приємно готувати, то з придбанням доведеться повозитися. Як мінімум, у вас повинні бути під рукою все позиції зі списку кухонного must-have. Саме про цей список ми і поговоримо нижче.

Перш, ніж вивчити лист кухонного must-have

Перш, ніж почати купувати товари зі списку, який ми наведемо нижче, необхідно подумати про такі питання:

  • Бренд посуду. Наприклад, якщо вас цікавить посуд для духовки або ви шукайте кухонні ножі в Харкові, то безперечним лідером був і залишається бренд Люмінарк. Він завжди уособлював собою гарантію якості і готовий запропонувати великий асортимент продукції від столових приладів до каструль, тарілок і келихів.
  • Місце покупки. Важливо, щоб ви довіряли магазину і були впевнені в оригінальності і якість придбаної посуду.
  • Вибір. Не поспішайте купувати посуд для мікрохвильовки або сковорідки в одному місці, а пошукайте кілька варіантів, порівняйте ціни і пропоновані умови покупки. Таким чином ви зможете знайти найвигідніші пропозиції.

Орієнтуючись на ці прості рекомендації, ви зможете зробити правильний вибір і не будете обдуреними низькою якістю товару.

Базовий набір для кухні

Щоб підготуватися до будь-яких несподіванок і мати можливість приготувати будь-яку страву, необхідно мати в наявності спеціальний кухонний набір must-have, до переліку якого входять:

  • Каструлі. Оптимальний буде варіант, якщо ви вирішите купити каструлю в Харкові обсягом від 2-х до 3-х літрів і на 1,5 літра. У першому випадку вам буде в ніж готувати перші страви, а в другому - варити соуси, підливи, каші і підігрівати їжу.

  • Сковорідки. Популярністю користуються моделі з діаметром 26 см. Вони відмінно підходять для приготування страв на 3-4 людини. Не забудьте додатково купити кришку для сковороди. Якщо ви часто готуєте яєчню, то краще купити модель діаметром 20 см.

                                            

  • Ножі. Їх має бути як мінімум 3 види: кухарський з лезом до 20 см, універсальний з лезом прямий неширокої форми до 15 см і для чищення овочів - довжина до 10 см.

                           

  • Скляні контейнери. Вони можуть бути самих різних форм і розмірів. Тут варто орієнтуватися на спосіб їх майбутньої експлуатації. Наприклад, у Luminarc скляні контейнери завжди відрізняється високою якістю, тому вироби цього бренду можна купувати без будь-яких сумнівів.

                                              

Не забувайте також і про те, що вам рано чи пізно знадобиться посуд для духовки, а також інші кухонні аксесуари. Тому список must-have можна поповнювати нескінченно довго. Головне, щоб посуд доставляла вам задоволення і був практичним у використанні.

ua