Салатники та салатниці: чи існує різниця?

11.08.2017

Мабуть, абсолютно у кожного на кухні або в зоні приготування їжі знайдеться хоча б одна невелика чаша - салатник. Її можна використовувати абсолютно по-різному і у кожної господині існують власні погляди на застосування даного елемента кухонного посуду. Суть в тому, що салатники (так само відомі як салатниці) вже давно стали невід'ємною частиною будь-якого столового сервізу і не просто так, адже ще пару сотень років тому під час великих прийомів салати були одним з основних страв, які подавалися на стіл і їм приділяли особливу увагу, так як подача здійснювалася в шалено красивих чашах з незабутніми візерунками.

Продовжуючи багаторічні традиції, компанія Luminarc в свої сервізи додає салатниці, а також виготовляє цікаві і яскраві моделі незалежно від існуючих наборів. Однією з найяскравіших варіацій традиційного елементу посуду є серія серия Luminarc Arty, яка з першого погляду звертає до себе увагу, як так в даному модельному ряді використовуються виключно яскраві колірні рішення. Вони здатні зробити вдалий акцент під час сервірування столу або ж стати відмінним елементом декору інтер'єру. Яким чином використовувати такий універсальний предмет - вирішувати вам.

Плюси салатників від Luminarc

Вся продукція компанії завжди славилася особливим рівнем якості, який стабільно займає високі позиції у всій Європі. Крім того, Luminarc - це виробник, який є найпопулярнішим в Україні і встиг завоювати довіру тисяч домогосподарок і рестораторів. Вони то  по праву можуть об'єктивно оцінити всі переваги використання посуду європейської якості, придбану за дивно низьку ціну. З найбільш привабливим особливостям продукції Luminarc відносять:

  1. Дивовижна стійкість до перепаду температур. Тобто, матеріал виготовлення має унікальну структуру, яка здатна залишатися незмінною під час різких перепадів температурних режимів. Таким чином виключається можливість виникнення будь-яких осколків або тріщин, наприклад, під час переміщення посуду з холодильника в піч і навпаки;
  2. Спеціальне скло зроблено таким чином, що у вас є можливість мити все елементи столових наборів в посудомийній машині і, відповідно, берегти своїх руки від виникнення небажаних почервоніння або подразнення від звичного миття під проточною водою;
  3. Жароміцність, тобто можливість використання при приготуванні і розігріві їжі в мікрохвильовій печі або духовці;
  4. Ударопрочность. Вона дозволяє салатник бути стійкими до падінь на плоскі дерев'яні поверхні або кахель. Таким чином ви можете не турбується про виникнення осколків на підлозі або інших небажаних наслідків розбитого посуду.

Де купити салатник Luminarc в Україні?

Придбати салатник Luminarc для вашої кухні ви можете в нашому інтернет-магазині, де зібрані найкращі пропозиції від відомої компанії за приємними цінами. Доставка усього представленого асортименту товарів здійснюється з міста Харків по території України за допомогою транспортної компанії "Нова Пошта".

ua