Сервізи Luminarc із серії Authentic

11.08.2017

Будь-яке свято або торжество повинні запам'ятається абсолютно всім, хто буде на ньому присутній і одним з вірних варіантів зробити відмінні яскраві акценти на святковому столі - це сервірувати його таким чином, щоб гості помітили не їжу або її запах, а вишуканість використовуваного посуду. Вже багато літ столові набори є невід'ємною частина великих бенкетів, званих вечерь і інших великих святкувань. До цього дня ці традиції зберігаються і тисячі господинь в Україні вибирають якісну посуд від виробника Luminarc.

Будь-яке свято або торжество повинні запам'ятатися абсолютно всім, хто буде на ньому присутній і одним з вірних варіантів зробити відмінні яскраві акценти на святковому столі - це сервірувати його таким чином, щоб гості помітили не їду або її запах, а вишуканість використовуваного посуду. Вже багато літ столові набори є невід'ємною частиною великих бенкетів, званих вечерь і інших великих святкувань. До цього дня ці традиції зберігаються і тисячі господинь в Україні вибирають якіснийц посуд від виробника Luminarc.

Особливості столових наборів Luminarc Authentic Black

Продукція компанії Luminarc вже давно встигла завоювати особливу довіру з боку тисяч покупців і це не просто так, адже важко не погодиться з тим, що якість їхніх товарів дійсно вражає, а ціна приємно дивує абсолютно кожного. До незаперечних переваг також можна віднести наступні особливості:

  1. При виробництві сервізів використовується спеціальне ударостійке скло, яке є стійким до множинних падінь на тверді дерев'яні поверхні, в тому числі кахель. Також, дана технологія робить так, що вся Authentic серія є стійкою до появи подряпин навіть після багаторазових падінь або взаємодій з шорсткими поверхнями;
  2. Яскраві кольори і бездоганна якість малюнків зберігається після багаторазового миття як вручну, так і за допомогою посудомийної машини. Завдяки подібній стійкості весь придбаний посуд не втрачає свого первинного вигляду тривалий час і радує своїх власників кожен раз, як вони сервірують святковий стіл;
  3. Стійкість до різких перепадів температур, тобто ви легко можете переміщати елементи наборів з холодильника в духовку і навпаки, і подібні маніпуляції ніяким чином не позначаться на стані посуду і вона залишиться такою ж привабливою, як при покупці;
  4. Жароміцність дозволяє використовувати сервізи під час приготування і розігрівання їжі в мікрохвильових печах і духовках, завдяки чому ви можете використовувати одні і ті ж частини набору для розігріву і подачі страв до столу.

Де купити якісний сервіз?

Якщо ви хочете придбати набір Luminarc Authentic Black, який стане невід'ємною частиною будь-якого свята і запам'ятається яскравим акцентом в урочистій атмосфері заходу, тоді ви можете зробити покупку в нашому інтернет-магазині. Він є офіційним дистриб'ютором компанії Luminarc. Це дає можливість першими отримувати новинки столових сервізів і решті кухонного посуду і, відповідно, ви можете стати першими, хто отримає унікальну пропозицію від одного з найбільш затребуваних виробників в Європі. Доставка усього представленого асортименту товарів здійснюється з міста Харків по Україні за допомогою транспортної компанії "Нова Пошта". А жителі і гості Харкова можуть особисто відвідати наш магазин за адресою: ТЦ "Барабашова" площадка «Свояк» (середній посудний ряд), контейнер № 52, магазин № 222.

ua