Як відмити скляний чайник для заварювання?

28.02.2018
У тих, хто часто використовує заварники чайники, з часом може виникнути питання з приводу того, як ефективно його чистити, адже очистити простим засобом для миття посуду іноді буває неможливо. Якщо ви любитель чаювання і вам потрібно відмити скляний чайник, тоді ми поділимося з вами деякими секретами, які напевно допоможуть вам швидко і ефективно почистити його від нальоту і слідів заварки.

Якщо ви тільки збираєтесь придбати заварник, тоді заздалегідь потурбуйтеся про те, щоб він був виготовлений з міцного і гладкого (непористої матеріалу). Таким чином ви подаруєте собі високоякісний чайник, який буде легко відмиватися навіть в посудомийній машині і для цього вам не потрібно буде вдаватися до додаткових способів очищення. Якраз такі варіанти пропонує французький бренд Люмінарк. А для тих, хто вже зіткнувся з цією проблемою, ми розповімо основні секрети по очищенню заварників.

Навіщо потрібно мити брудний заварник?

Практично в будь-якому чаї міститься пігмент, який називається танін. При заварці чаю він досить часто може залишати помітний слід, який в більшості випадків не відмивається звичайним засобом для миття посуду. Більш того, навіть використання самої "потужної" мочалки в світі не допоможемо вам. Крім того, чайники заварники і їх стінки також "страждають" від таніну ситечко, яке розташоване в носику. Навіть при дуже ретельному його промиванні, шанс того, що на ньому залишиться наліт досить високий.

Як відмити носик чайника і очистити його всередині?

На щастя, для того, щоб провести якісну очистку вам знадобляться прості засоби, які знайдуться абсолютно на будь-якій кухні. Підготуйте розчин лимонної кислоти або харчову соду, засіб для миття посуду (гелевидний), оцтову кислоту або концентрований соляний розчин. Перш ніж приступити, варто пам'ятати, що сода - це речовина, яка при контакті з іншими поверхнями може залишати пошкодження або подряпини, тому не рекомендуємо її використовувати, якщо у вас немає альтернативного варіанту. При роботі з перерахованими вище засобами рекомендується використовувати засоби індивідуального захисту (рукавички і респіратор), так як, наприклад, оцтова кислота, може негативно вплинути на стан шкіри або слизової вашого організму. Для очищення нанесіть речовину яке використовується на мочалку або губку, і легенько протріть брудну поверхню.

ua