Рекомендації з чищення ложок і виделок до блиску

09.12.2017

Абсолютно в кожному будинку є ложки і виделки і, найімовірніше, ними користуються практично щодня по кілька разів. З огляду на таку активність і тривалості їх використання, вони втрачають свій первісний красивий вид, тьмяніють і покриваються забрудненнями від води, солей та іншої факторів, що впливають. Якщо у вас виникло бажання, повернути колишні часи і подарувати коханим ложкам нове життя, тоді ми розглянемо кілька варіантів, як почистити ложки і виделки до блиску в домашніх умовах.

Перше, що необхідно зробити, дізнатися і згадати, з чого виготовлені ваші прилади. В абсолютній більшості використовуються вилки і ложки з нержавіючої сталі, на її прикладі ми поділимося способами, які дійсно допоможуть вам очистити столові прибори від багаторічних забруднень.

Існує два основних види очисток: хімічний та механічний. Механічний - це безпосередній вплив на поверхню приладів, що дозволяє прибрати верхні шари забруднень, за рахунок наполегливих непорозумінь. Хімічний ж включає в себе використання спеціальних засобів для очищення, які розм'якшують брудний шар, що допомагає майже повністю його видалити з поверхні приладів і подарувати їм первісний блиск. Але якщо ви будете комбінувати обидва види очищення, тоді ви напевно зможете домогтися ідеального блиску.

  1. В емальовану каструлю необхідно покласти фольгу, а поверх її столові прибори, які необхідно почистити. Далі заливаєте водою (на один літр води припадає одна столова ложка солі і одна столова ложка соди) і ставите на вогонь. Так потрібно прокип'ятити на повільному вогні 5 хвилин і дати охолонути. Після чого прилади помити простим засобом для миття посуду з губкою.
  2. Тут необхідно задіяти хімічний засіб, що містить хлор. Всі прилади потрібно залити водою, в яку додати Доместос або інші засоби і потримати в такому стані півгодини. Після цього ретельно все промити під проточною водою з використанням засобів для миття посуду. Цей метод не можна використовувати для приладів, у яких є додаткові прикраси, камінчики, використані інші матеріали та інші особливості.
  3. Змішати соду і воду в пропорції 3: 1 (три частини соди на одну частину води), в результаті вийде така собі чищення паста, за допомогою якої можна відтерти різні забруднення.
  4. Якщо у вас немає часу перевіряти дію "народних" способів, тоді ви можете просто придбати спеціальну пасту для чищення ложок і виделок, яка має перевагу в плані безпосереднього впливу на бруд.

Сподіваємося, що вам ці поради допомогли, а якщо ви хочете придбати нові столові прилади, тоді ви можете знайти великий їх вибір в нашому інтернет магазині "Luminarc".

ua